![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JamesG | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2009
Location: Sharjah, UAE, United Arab Emirates
|
|
Message Sent!
| |

| 52 | Phone Booth (2003) - Apr 11, 2009 |
| 93 | Into Great Silence (2005) - Apr 11, 2009 |
| 86 | Independence Day (1996) - Apr 11, 2009 |
| 84 | The Last Samurai (2003) - Apr 11, 2009 |
| 86 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Apr 11, 2009 |
| 85 | Good Will Hunting (1997) - Apr 11, 2009 |
| 95 | The Departed (2006) - Apr 11, 2009 |
| 87 | The Fly (1986) - Apr 11, 2009 |
| 72 | A Beautiful Mind (2001) - Apr 11, 2009 |
| 10 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Apr 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |