Jan-Nik

jan_nik
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2010
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 17% Old School (2003) - Rated 02 Jan 2010
70 52% Wedding Crashers (2005) - Rated 02 Jan 2010
80 73% The Simpsons Movie (2007) - Rated 02 Jan 2010
65 40% Transformers (2007) - Rated 02 Jan 2010
45 12% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 02 Jan 2010
85 82% Inglourious Basterds (2009) - Rated 02 Jan 2010
80 73% American Pie (1999) - Rated 02 Jan 2010
85 82% Jurassic Park (1993) - Rated 02 Jan 2010
75 63% Ice Age (2002) - Rated 02 Jan 2010
60 27% The Ladykillers (2004) - Rated 02 Jan 2010