![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Janet29 | |
![]() |
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: May 19, 2009
Location: UK
|

| 78 | The Breakfast Club (1985) - Aug 29, 2009 |
| 70 | The Exorcist (1973) - Aug 29, 2009 |
| 68 | The Queen (2006) - Aug 29, 2009 |
| 46 | The Addams Family (1991) - Aug 29, 2009 |
| 52 | Tootsie (1982) - Aug 29, 2009 |
| 51 | Sleepy Hollow (1999) - Aug 15, 2009 |
| 64 | The Mask (1994) - Aug 15, 2009 |
| 72 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 15, 2009 |
| 48 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 15, 2009 |
| 68 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Aug 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |