Jango

jango
Film Freak - 500 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2012
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 55% Mars Attacks! (1996) - Rated 24 Dec 2012
72 33% 127 Hours (2010) - Rated 24 Dec 2012
74 45% Starship Troopers (1997) - Rated 24 Dec 2012
73 40% The Nutty Professor (1996) - Rated 24 Dec 2012
82 61% Billy Elliot (2000) - Rated 24 Dec 2012
87 76% The Wrestler (2008) - Rated 24 Dec 2012
91 81% Le Samouraï (1967) - Rated 24 Dec 2012
76 49% Shrek 2 (2004) - Rated 24 Dec 2012
97 91% Casino (1995) - Rated 24 Dec 2012
100 98% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 24 Dec 2012