Jannes

jannes
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 7% Stuart Little (1999) - Rated 06 Aug 2008
75 7% The Ruins (2008) - Rated 06 Aug 2008
90 51% I Am Sam (2001) - Rated 06 Aug 2008
80 20% The Legend of Zorro (2005) - Rated 06 Aug 2008
80 20% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 06 Aug 2008
70 1% The Master of Disguise (2002) - Rated 06 Aug 2008
98 90% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 06 Aug 2008
95 75% Finding Neverland (2004) - Rated 06 Aug 2008
90 51% Team America: World Police (2004) - Rated 06 Aug 2008
95 75% Catch Me If You Can (2002) - Rated 06 Aug 2008