![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jannie627 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: New Zealand
|

| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 20, 2010 |
| 100 | Fight Club (1999) - Sep 20, 2010 |
| 10 | Watchmen (2009) - Sep 20, 2010 |
| 65 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Sep 20, 2010 |
| 100 | (500) Days of Summer (2009) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Coyote Ugly (2000) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Peter Pan (1953) - Sep 20, 2010 |
| 60 | Vanilla Sky (2001) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 20, 2010 |
| 100 | Titanic (1997) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |