Jaques

jaques
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% Jackass: The Movie (2002) - Rated 13 Nov 2007
89 55% Edward Scissorhands (1990) - Rated 13 Nov 2007
87 44% Sin City (2005) - Rated 13 Nov 2007
34 5% Spider-Man (2002) - Rated 13 Nov 2007
98 98% Fight Club (1999) - Rated 13 Nov 2007
93 74% Dead Poets Society (1989) - Rated 13 Nov 2007
97 94% American History X (1998) - Rated 13 Nov 2007
90 67% Batman Begins (2005) - Rated 13 Nov 2007
89 55% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 13 Nov 2007
96 89% Saving Private Ryan (1998) - Rated 13 Nov 2007