![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JaraJara | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2012
Location: Sao Paulo, SP, Brazil
|

| 90 | The Crow (1994) - Jan 20, 2012 |
| 50 | Die Hard 2 (1990) - Jan 20, 2012 |
| 70 | Home Alone (1990) - Jan 20, 2012 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Jan 20, 2012 |
| 100 | Moon (2009) - Jan 20, 2012 |
| 100 | Shooter (2007) - Jan 20, 2012 |
| 100 | Presto (2008) - Jan 20, 2012 |
| 100 | The Mask (1994) - Jan 20, 2012 |
| 100 | The Hurt Locker (2009) - Jan 20, 2012 |
| 100 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 20, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |