![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jase | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2009
Location: Shreveport, Louisiana, USA
|

| 95 | As Good As It Gets (1997) - Sep 23, 2009 |
| 60 | What Dreams May Come (1998) - Sep 23, 2009 |
| 87 | The Forbidden Kingdom (2008) - Sep 23, 2009 |
| 92 | Fantastic Planet (1973) - Sep 23, 2009 |
| 87 | Clara's Heart (1988) - Sep 23, 2009 |
| 100 | The Color Purple (1985) - Sep 23, 2009 |
| 71 | The Dangerous Lives of Altar Boys (2002) - Sep 23, 2009 |
| 88 | Clueless (1995) - Sep 23, 2009 |
| 97 | Full Metal Jacket (1987) - Sep 23, 2009 |
| 90 | America's Sweethearts (2001) - Sep 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |