![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JasonTR | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Owings Mills, MD, USA
|

| 65 | Man on a Ledge (2012) - Feb 12, 2012 |
| 80 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Feb 12, 2012 |
| 40 | Tropic Thunder (2008) - Jul 19, 2009 |
| 70 | Dr. Dolittle (1998) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - Jul 19, 2009 |
| 81 | The Patriot (2000) - Jul 19, 2009 |
| 76 | Die Hard 2 (1990) - Jul 19, 2009 |
| 83 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Jul 19, 2009 |
| 77 | Grease (1978) - Jul 19, 2009 |
| 65 | Children of Men (2006) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |