![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jasperio | |
![]() |
Movie Buff - 371 Films Ranked
Member Since: May 10, 2009
Location: Australia
|

| 80 | 8MM (1999) - May 11, 2009 |
| 50 | Alexander (2004) - May 11, 2009 |
| 20 | Speed 2: Cruise Control (1997) - May 11, 2009 |
| 20 | Dennis the Menace (1993) - May 11, 2009 |
| 72 | Meet the Parents (2000) - May 11, 2009 |
| 70 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - May 11, 2009 |
| 70 | Best in Show (2000) - May 11, 2009 |
| 60 | Lethal Weapon 3 (1992) - May 11, 2009 |
| 60 | Big Daddy (1999) - May 11, 2009 |
| 60 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - May 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |