![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Javhar | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2009
Location: Netherlands
|

| 73 | Elf (2003) - Nov 06, 2009 |
| 70 | Mission to Mars (2000) - Nov 06, 2009 |
| 78 | Independence Day (1996) - Nov 06, 2009 |
| 78 | Iron Man (2008) - Nov 06, 2009 |
| 81 | Star Trek (2009) - Nov 06, 2009 |
| 1 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Nov 06, 2009 |
| 79 | The Big Lebowski (1998) - Nov 06, 2009 |
| 78 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Nov 06, 2009 |
| 79 | Pitch Black (2000) - Nov 06, 2009 |
| 79 | The Others (2001) - Nov 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |