![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JayJayCAH | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2010
Location: USA
|

| 80 | Napoleon Dynamite (2004) - Jul 27, 2010 |
| 80 | The Fifth Element (1997) - Jul 27, 2010 |
| 50 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Jul 27, 2010 |
| 60 | Constantine (2005) - Jul 27, 2010 |
| 80 | The Others (2001) - Jul 27, 2010 |
| 90 | V for Vendetta (2006) - Jul 27, 2010 |
| 80 | Dawn of the Dead (1978) - Jul 27, 2010 |
| 10 | X-Men: The Last Stand (2006) - Jul 27, 2010 |
| 90 | American History X (1998) - Jul 27, 2010 |
| 50 | War of the Worlds (2005) - Jul 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |