Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jayhawk1242
Movie Buff - 446 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
82 Eastern Promises (2007) - Feb 07, 2009
88 The Wrestler (2008) - Feb 07, 2009
84 Gran Torino (2008) - Feb 07, 2009
90 That Thing You Do! (1996) - Feb 07, 2009
80 The Rundown (2003) - Feb 07, 2009
78 The Golden Compass (2007) - Feb 07, 2009
85 Fracture (2007) - Feb 07, 2009
86 Live Free or Die Hard (2007) - Feb 07, 2009
80 Scary Movie 4 (2006) - Feb 07, 2009
83 Scary Movie 3 (2003) - Feb 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jayhawk1242. Why not go rank more films, then come back and check it out again?