Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jbizzle08
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2006
Location: USA
Recent Rankings
75 Be Cool (2005) - Aug 13, 2007
90 Billy Madison (1995) - Aug 13, 2007
85 Slackers (2002) - Aug 13, 2007
75 Daredevil (2003) - Aug 13, 2007
25 Garfield (2004) - Aug 13, 2007
75 Phone Booth (2003) - Aug 13, 2007
100 The Last Samurai (2003) - Aug 13, 2007
90 Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007
50 Agent Cody Banks (2003) - Aug 13, 2007
100 The Man (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jbizzle08. Why not go rank more films, then come back and check it out again?