Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jbrinning
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2005
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
0 Romance & Cigarettes (2005) - Mar 23, 2008
Mini-Review: What a ridiculous excuse for a movie and a tremdous waste of talent. I would think that the cast is embarraassed by their participation in this so called movie.
100 Spider-Man (2002) - Aug 13, 2007
80 Goodfellas (1990) - Aug 13, 2007
75 The Grifters (1990) - Aug 13, 2007
80 The Virgin Suicides (1999) - Aug 13, 2007
75 Forrest Gump (1994) - Aug 13, 2007
75 Bend It Like Beckham (2002) - Aug 13, 2007
50 Surviving Christmas (2004) - Aug 13, 2007
80 Mystic River (2003) - Aug 13, 2007
95 The Perfect Storm (2000) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jbrinning. Why not go rank more films, then come back and check it out again?