Jcy61

jcy61
Movie Buff - 398 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 28% Balls of Fury (2007) - Rated 05 Jan 2013
93 78% Ghostbusters (1984) - Rated 05 Jan 2013
89 46% The Mask (1994) - Rated 05 Jan 2013
95 89% The Usual Suspects (1995) - Rated 29 Dec 2012
96 93% Role Models (2008) - Rated 25 Dec 2012
88 35% Dinner for Schmucks (2010) - Rated 25 Dec 2012
88 35% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 25 Dec 2012
93 78% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 25 Dec 2012
92 71% Ice Age (2002) - Rated 25 Dec 2012
89 46% American Pie (1999) - Rated 25 Dec 2012