Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jdiddy381
Cinema Addict - 1229 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: West Warwick, RI, USA
Gender: Male
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 Beginners (2011) - Feb 02, 2012
80 The Artist (2011) - Jan 31, 2012
70 Rubber (2010) - Jan 30, 2012
0 Torque (2004) - Jan 30, 2012
70 The Guard (2011) - Jan 28, 2012
60 The Hangover Part II (2011) - Jan 25, 2012
65 Crazy, Stupid, Love (2011) - Jan 24, 2012
70 I'm Still Here (2010) - Jan 24, 2012
65 The Help (2011) - Jan 19, 2012
75 The Descendants (2011) - Jan 19, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jdiddy381. Why not go rank more films, then come back and check it out again?