JeffBroChill

jeffbrochill
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2013
Location: Camp Hill, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 90% The Departed (2006) - Rated 07 Jan 2013
65 20% Scary Movie (2000) - Rated 07 Jan 2013
75 47% Men in Black (1997) - Rated 07 Jan 2013
80 74% Children of Men (2006) - Rated 07 Jan 2013
65 20% Smokin' Aces (2007) - Rated 07 Jan 2013
75 47% Adventureland (2009) - Rated 07 Jan 2013
63 12% War of the Worlds (2005) - Rated 07 Jan 2013
80 74% The Goonies (1985) - Rated 07 Jan 2013
75 47% Taken (2008) - Rated 07 Jan 2013
70 34% Snatch (2000) - Rated 07 Jan 2013