![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jeffmoocow | |
![]() |
Film Freak - 541 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2011
Location: Connecticut, USA
|

| 100 | The Artist (2011) - Jan 28, 2012 |
| 80 | RocknRolla (2008) - Dec 17, 2011 |
| 40 | Revolver (2005) - Dec 17, 2011 |
| 90 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Dec 08, 2011 |
| 55 | M. Butterfly (1993) - Dec 07, 2011 |
| 85 | Scanners (1981) - Dec 04, 2011 |
| 80 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Dec 04, 2011 |
| 80 | Beetlejuice (1988) - Dec 04, 2011 |
| 90 | Dead Ringers (1988) - Dec 04, 2011 |
| 95 | eXistenZ (1999) - Dec 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |