![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JeffreyLloyd | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2009
Location: USA
|

| 100 | The Prestige (2006) - Jan 03, 2009 |
| 90 | Stranger Than Fiction (2006) - Jan 03, 2009 |
| 100 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Jan 03, 2009 |
| 100 | Meet Joe Black (1998) - Jan 03, 2009 |
| 100 | Dead Poets Society (1989) - Jan 03, 2009 |
| 100 | The Passion of the Christ (2004) - Jan 03, 2009 |
| 100 | Walk the Line (2005) - Jan 03, 2009 |
| 100 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Jan 03, 2009 |
| 100 | The Mist (2007) - Jan 03, 2009 |
| 100 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jan 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |