Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JenM
Movie Buff - 178 Films Ranked
Member Since: May 14, 2008
Location: New Hampshire, USA
Recent Rankings
80 Napoleon Dynamite (2004) - May 30, 2008
80 Elizabeth (1998) - May 30, 2008
80 The Blair Witch Project (1999) - May 30, 2008
85 Zoolander (2001) - May 30, 2008
75 Jaws (1975) - May 30, 2008
80 While You Were Sleeping (1995) - May 30, 2008
85 Dances with Wolves (1990) - May 30, 2008
85 Ethan Frome (1993) - May 30, 2008
60 Indochine (1992) - May 30, 2008
80 The Player (1992) - May 30, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JenM. Why not go rank more films, then come back and check it out again?