![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jenny79123 | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 100 | Primer (2004) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Jurassic Park (1993) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Escape from New York (1981) - Sep 19, 2010 |
| 60 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 19, 2010 |
| 84 | The Road (2009) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Inception (2010) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Ghostbusters (1984) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Arachnophobia (1990) - Sep 19, 2010 |
| 85 | The Butterfly Effect (2004) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Cloverfield (2008) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |