Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JensAltmann
Movie Buff - 332 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: Germany
Recent Rankings
80 Lethal Weapon 4 (1998) - Sep 04, 2009
95 Miss Congeniality (2000) - Sep 04, 2009
25 Risky Business (1983) - Sep 04, 2009
15 Deep Blue Sea (1999) - Sep 04, 2009
60 Beetlejuice (1988) - Sep 04, 2009
20 Collateral Damage (2002) - Sep 04, 2009
30 The Peacemaker (1997) - Sep 04, 2009
75 GoldenEye (1995) - Sep 04, 2009
66 Fame (1980) - Sep 04, 2009
20 The Maltese Falcon (1941) - Aug 30, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JensAltmann. Why not go rank more films, then come back and check it out again?