Jenscca

jenscca
Movie Buff - 464 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2014
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 25% Over the Hedge (2006) - Rated 30 Nov 2014
83 78% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 30 Nov 2014
84 84% Down by Law (1986) - Rated 30 Nov 2014
87 93% Seven Samurai (1954) - Rated 30 Nov 2014
78 45% Avatar (2009) - Rated 30 Nov 2014
66 8% The Last Legion (2007) - Rated 30 Nov 2014
31 1% Scary Movie 3 (2003) - Rated 30 Nov 2014
87 93% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 30 Nov 2014
55 3% The Hangover Part II (2011) - Rated 30 Nov 2014
79 55% Dirty Dancing (1987) - Rated 30 Nov 2014