![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jensens | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2009
Location: Germany
|
|
Bio: 4B656E73
| |

| 77 | Joschka und Herr Fischer (2011) - Jun 08, 2011 |
| 72 | Hanna (2011) - Jun 08, 2011 |
| 84 | The King's Speech (2010) - Mar 01, 2011 |
| 73 | Invictus (2009) - Jun 01, 2010 |
| 70 | DeUsynlige (2008) - Jun 01, 2010 |
| 70 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - May 10, 2010 |
| 76 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - Feb 02, 2010 |
| 72 | Så som i himmelen (2004) - Feb 02, 2010 |
| 80 | Frost/Nixon (2008) - Jan 08, 2010 |
| 73 | Crime Busters (1976) - Dec 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |