Jensgan

jensgan
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2012
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 31% The Beach (2000) - Rated 13 May 2013
72 58% The Devil's Advocate (1997) - Rated 13 May 2013
59 24% Out of Time (2003) - Rated 13 May 2013
69 51% The Town (2010) - Rated 13 May 2013
66 41% Jerry Maguire (1996) - Rated 13 May 2013
75 65% Training Day (2001) - Rated 13 May 2013
58 22% Foolproof (2003) - Rated 13 May 2013
66 41% Transformers (2007) - Rated 13 May 2013
77 74% Django Unchained (2012) - Rated 13 May 2013
62 28% Secretary (2002) - Rated 13 May 2013