JermSD

jermsd
Movie Buff - 324 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Flash Gordon (1980) - Rated 25 Feb 2014
90 60% Natural Born Killers (1994) - Rated 25 Feb 2014
85 35% Disturbia (2007) - Rated 25 Feb 2014
90 60% Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 25 Feb 2014
90 60% Raising Arizona (1987) - Rated 25 Feb 2014
65 3% House of Wax (2005) - Rated 25 Feb 2014
95 83% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 25 Feb 2014
90 60% Iron Man 3 (2013) - Rated 25 Feb 2014
90 60% Walk the Line (2005) - Rated 25 Feb 2014
75 8% Envy (2004) - Rated 25 Feb 2014