![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jerycko | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2010
Location: Luxembourg
|

| 87 | American Beauty (1999) - Jun 28, 2010 |
| 70 | Die Hard (1988) - Jun 28, 2010 |
| 90 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jun 28, 2010 |
| 80 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Jun 28, 2010 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Jun 28, 2010 |
| 80 | Hannibal (2001) - Jun 28, 2010 |
| 85 | Apollo 13 (1995) - Jun 28, 2010 |
| 65 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Jun 28, 2010 |
| 75 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jun 28, 2010 |
| 70 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jun 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |