Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
JessLouSzy
Movie Buff - 174 Films Ranked
Member Since: Jun 16, 2010
Location: USA
Recent Rankings
85 Young Frankenstein (1974) - Jun 16, 2010
85 Children of Men (2006) - Jun 16, 2010
60 The Day After Tomorrow (2004) - Jun 16, 2010
98 Pulp Fiction (1994) - Jun 16, 2010
80 Trading Places (1983) - Jun 16, 2010
98 The Graduate (1967) - Jun 16, 2010
68 Octopussy (1983) - Jun 16, 2010
80 Finding Nemo (2003) - Jun 16, 2010
86 The Sixth Sense (1999) - Jun 16, 2010
85 Groundhog Day (1993) - Jun 16, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with JessLouSzy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?