Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Jesse9252
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2011
Location: South Korea
Recent Rankings
88 Seven (1995) - Mar 08, 2011
88 McCabe & Mrs. Miller (1971) - Mar 07, 2011
80 Reservoir Dogs (1992) - Mar 07, 2011
94 Let Me In (2010) - Mar 05, 2011
93 Winter's Bone (2010) - Mar 05, 2011
87 Black Swan (2010) - Mar 05, 2011
88 Akira (1988) - Mar 05, 2011
90 The Squid and the Whale (2005) - Mar 04, 2011
88 Snatch (2000) - Feb 28, 2011
84 WarGames (1983) - Feb 28, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Jesse9252. Why not go rank more films, then come back and check it out again?