![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jesster | |
![]() |
Movie Buff - 213 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2011
Location: Toronto, Ontario, Canada
|
|
Bio: I love films!
| |

| 86 | Aliens (1986) - Dec 06, 2011 |
| 79 | Contact (1997) - Dec 06, 2011 |
| 80 | Alien (1979) - Dec 06, 2011 |
| 87 | Die Hard 2 (1990) - Dec 06, 2011 |
| 91 | Toy Story (1995) - Dec 06, 2011 |
| 77 | Sleepy Hollow (1999) - Dec 06, 2011 |
| 90 | Aladdin (1992) - Dec 06, 2011 |
| 87 | Memento (2001) - Dec 06, 2011 |
| 86 | I Love You, Man (2009) - Dec 06, 2011 |
| 90 | Chocolat (2000) - Dec 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |