![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jesus | |
![]() |
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2010
Location: London, UK
|

| 81 | Carrie (1976) - Apr 03, 2010 |
| 60 | Juno (2007) - Apr 03, 2010 |
| 79 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Apr 03, 2010 |
| 79 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Apr 03, 2010 |
| 79 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Apr 03, 2010 |
| 79 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Apr 03, 2010 |
| 39 | Pearl Harbor (2001) - Apr 03, 2010 |
| 10 | 13 Going on 30 (2004) - Apr 03, 2010 |
| 42 | Wuthering Heights (1939) - Apr 03, 2010 |
| 70 | Take the Lead (2006) - Apr 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |