![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jet | |
![]() |
Film Freak - 799 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2008
|
|
Message Sent!
| |
| 48 | Avatar (2009) - Aug 07, 2011 |
| 79 | The Town (2010) - Aug 07, 2011 |
| 68 | City Hunter (1993) - Oct 03, 2010 |
| 55 | The Quest (1996) - Oct 03, 2010 |
| 70 | The Substitute (1996) - Oct 03, 2010 |
| 67 | Adventures in Babysitting (1987) - Jul 14, 2009 |
| 79 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Jul 14, 2009 |
| 72 | Ratatouille (2007) - Jul 14, 2009 |
| 30 | Pineapple Express (2008) - Jul 14, 2009 |
| 76 | Mary Poppins (1964) - Jul 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |