![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jezper | |
![]() |
Movie Buff - 169 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2008
Location: Mölndal, Sweden
Age: 31
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Message Sent!
Bio: Loving music, movies, food and women.
| |

| 98 | Seven Pounds (2008) - Jan 15, 2009 |
| 95 | Slumdog Millionaire (2008) - Jan 15, 2009 |
| 85 | Iron Man (2008) - Dec 18, 2008 |
| 90 | The Iron Giant (1999) - Dec 18, 2008 |
| 95 | More (1998) - Dec 18, 2008 |
| 65 | Superbad (2007) - Dec 18, 2008 |
| 20 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Dec 18, 2008 |
| 60 | Lady in the Water (2006) - Dec 18, 2008 |
| 80 | Con Air (1997) - Dec 18, 2008 |
| 65 | It (1990) - Dec 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |