Jigglymanne

jigglymanne
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% The Dark Knight (2008) - Rated 25 Jul 2008
95 91% Ratatouille (2007) - Rated 25 Jul 2008
100 98% WALL·E (2008) - Rated 25 Jul 2008
35 7% Spy Kids (2001) - Rated 06 Feb 2008
70 33% Across the Universe (2007) - Rated 06 Feb 2008
90 80% The Prestige (2006) - Rated 05 Feb 2008
35 7% There's Something About Mary (1998) - Rated 05 Feb 2008
75 46% Back to the Future Part III (1990) - Rated 05 Feb 2008
80 58% Jurassic Park (1993) - Rated 05 Feb 2008
80 58% Apollo 13 (1995) - Rated 05 Feb 2008