JillianP

jillianp
Movie Buff - 184 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2011
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 77% Super Size Me (2004) - Rated 17 Sep 2011
80 62% March of the Penguins (2005) - Rated 17 Sep 2011
85 77% Bowling for Columbine (2002) - Rated 17 Sep 2011
78 52% Ghost (1990) - Rated 17 Sep 2011
80 62% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 17 Sep 2011
85 77% The Princess Bride (1987) - Rated 17 Sep 2011
70 33% Cruel Intentions (1999) - Rated 17 Sep 2011
75 46% Grease (1978) - Rated 17 Sep 2011
80 62% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 17 Sep 2011
60 13% Atonement (2007) - Rated 17 Sep 2011