![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jinthebandit | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: May 31, 2007
Location: Sweden
|

| 100 | Bringing Up Baby (1938) - Jun 23, 2007 |
| 97 | Pride (2007) - Jun 13, 2007 |
| 100 | Pay It Forward (2000) - Jun 07, 2007 |
| 0 | Norbit (2007) - Jun 06, 2007 |
| 70 | Be Cool (2005) - Jun 06, 2007 |
| 50 | The Scorpion King (2002) - Jun 06, 2007 |
| 65 | Casshern (2004) - Jun 06, 2007 |
| 75 | Biker Boyz (2003) - Jun 06, 2007 |
| 93 | Stomp the Yard (2007) - Jun 06, 2007 |
| 65 | Dragon Tiger Gate (2006) - Jun 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |