Jizzy

jizzy
Movie Buff - 404 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2013
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 70% Search Party (2016) - Rated 27 Jun 2023
84 89% Made in Abyss (2017) - Rated 27 Jun 2023
98 99% The White Lotus (2021) - Rated 27 Jun 2023
55 13% Manifest (2018) - Rated 27 Jun 2023
72 69% Slow Horses (2022) - Rated 27 Jun 2023
71 68% The Devil's Hour (2022) - Rated 27 Jun 2023
70 56% The Cleaning Lady (2022) - Rated 27 Jun 2023
87 96% Bad Sisters (2022) - Rated 27 Jun 2023
73 70% Shrinking (2023) - Rated 27 Jun 2023
75 77% The Night Agent (2023) - Rated 27 Jun 2023