![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Jls900 | |
![]() |
Film Freak - 771 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 73 | The Abyss (1989) - Jun 19, 2011 |
| 38 | What Women Want (2000) - Jun 19, 2011 |
| 79 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Jun 19, 2011 |
| 60 | Shanghai Noon (2000) - Jun 19, 2011 |
| 76 | Inglourious Basterds (2009) - Jun 19, 2011 |
| 88 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jun 19, 2011 |
| 43 | Duplex (2003) - Jun 19, 2011 |
| 66 | Deep Impact (1998) - Jun 19, 2011 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Jun 19, 2011 |
| 100 | Waiting... (2005) - Jun 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |