![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JoT8686 | |
![]() |
Movie Buff - 225 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Sphere (1998) - Aug 24, 2009 |
| 100 | Red Hot Riding Hood (1943) - Aug 24, 2009 |
| 80 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Aug 24, 2009 |
| 0 | Open Water (2003) - Aug 24, 2009 |
| 95 | He's Just Not That Into You (2009) - Aug 24, 2009 |
| 95 | Akira (1988) - Aug 24, 2009 |
| 70 | The Da Vinci Code (2006) - Aug 24, 2009 |
| 100 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Aug 24, 2009 |
| 100 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Aug 24, 2009 |
| 100 | Jerry Maguire (1996) - Aug 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |