![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JoePhus | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2009
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 81 | Gran Torino (2008) - Dec 15, 2009 |
| 78 | Rat Race (2001) - Dec 15, 2009 |
| 87 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Dec 15, 2009 |
| 91 | Garden State (2004) - Dec 15, 2009 |
| 55 | Star Trek (2009) - Dec 15, 2009 |
| 80 | Mean Girls (2004) - Dec 15, 2009 |
| 78 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Dec 15, 2009 |
| 91 | 12 Monkeys (1995) - Dec 15, 2009 |
| 79 | There's Something About Mary (1998) - Dec 15, 2009 |
| 88 | Seven (1995) - Dec 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |