![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JohnDukes37 | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | The Sea Inside (2004) - Jan 25, 2007 |
| 88 | Second Skin (1999) - Jan 25, 2007 |
| 92 | Brokeback Mountain (2005) - Jan 25, 2007 |
| 92 | Dances with Wolves (1990) - Jan 25, 2007 |
| 80 | Vera Drake (2004) - Jan 25, 2007 |
| 70 | The Truman Show (1998) - Jan 25, 2007 |
| 85 | Field of Dreams (1989) - Jan 25, 2007 |
| 65 | Signs (2002) - Jan 25, 2007 |
| 75 | Saturday Night Fever (1977) - Jan 25, 2007 |
| 80 | The Notebook (2004) - Jan 25, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |