JohnStabler

johnstabler
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 61% Alien 3 (1992) - Rated 24 Jun 2012
75 61% Coming to America (1988) - Rated 24 Jun 2012
50 17% Darkman (1990) - Rated 24 Jun 2012
50 17% Maverick (1994) - Rated 24 Jun 2012
85 89% The Matrix (1999) - Rated 24 Jun 2012
80 76% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 24 Jun 2012
55 23% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 24 Jun 2012
75 61% 50 First Dates (2004) - Rated 24 Jun 2012
67 45% Jack (1996) - Rated 24 Jun 2012
75 61% Back to the Future Part III (1990) - Rated 24 Jun 2012