![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
John G | |
![]() |
Movie Buff - 385 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2009
Location: USA
|

| 48 | There's Something About Mary (1998) - Aug 02, 2009 |
| 89 | The Sixth Sense (1999) - Aug 02, 2009 |
| 68 | Bullitt (1968) - Aug 02, 2009 |
| 39 | Click (2006) - Aug 02, 2009 |
| 80 | To Kill a Mockingbird (1962) - Aug 02, 2009 |
| 83 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 02, 2009 |
| 82 | Jaws (1975) - Aug 02, 2009 |
| 31 | Tremors II: Aftershocks (1996) - Aug 02, 2009 |
| 71 | Speed (1994) - Jul 25, 2009 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Jul 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |