![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
JohnnyDrama | |
![]() |
Movie Buff - 313 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2008
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 55 | Urban Legend (1998) - Jan 16, 2009 |
| 68 | The Untouchables (1987) - Jan 16, 2009 |
| 40 | Universal Soldier (1992) - Jan 16, 2009 |
| 66 | Uncle Buck (1989) - Jan 16, 2009 |
| 40 | Volcano (1997) - Jan 16, 2009 |
| 67 | The Virgin Suicides (1999) - Jan 16, 2009 |
| 63 | Vertical Limit (2000) - Jan 16, 2009 |
| 61 | Vegas Vacation (1997) - Jan 16, 2009 |
| 75 | Vanilla Sky (2001) - Jan 16, 2009 |
| 43 | Valentine (2001) - Jan 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |