Johnny Flynn

johnny_flynn
Movie Buff - 447 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2010
Location: California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 66% Starship Troopers (1997) - Rated 03 Sep 2010
77 58% Layer Cake (2004) - Rated 03 Sep 2010
68 37% Crocodile Dundee (1986) - Rated 03 Sep 2010
65 33% Clerks II (2006) - Rated 03 Sep 2010
88 84% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 03 Sep 2010
80 66% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 03 Sep 2010
80 66% The Mist (2007) - Rated 03 Sep 2010
52 16% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 03 Sep 2010
78 61% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 03 Sep 2010
83 74% Wanted (2008) - Rated 03 Sep 2010