![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Johnny Logic | |
![]() |
Cinema Addict - 1978 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2008
Location: Sonora, CA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 84 | X-Men: First Class (2011) - Feb 03, 2012 |
| 81 | Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles Forever (2009) - Feb 03, 2012 |
| 79 | Sherlock Holmes (2009) - Feb 03, 2012 |
| 84 | The Secret of Kells (2009) - Feb 03, 2012 |
| 80 | The Rundown (2003) - Feb 03, 2012 |
| 88 | Ponyo (2008) - Feb 03, 2012 |
| 79 | Iron Man 2 (2010) - Feb 03, 2012 |
| 80 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Feb 03, 2012 |
| 80 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Feb 03, 2012 |
| 80 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Feb 03, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |