Johnnyc

johnnyc
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Laguna beach , California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love movies , foreign flicks are the best

more Recent Ratings

88 85% American Pie (1999) - Rated 12 Feb 2012
81 64% Crash (2005) - Rated 12 Feb 2012
50 14% Men in Black (1997) - Rated 12 Feb 2012
45 9% Back to the Future Part III (1990) - Rated 12 Feb 2012
90 96% Atonement (2007) - Rated 12 Feb 2012
55 20% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 12 Feb 2012
69 35% The Good Shepherd (2006) - Rated 12 Feb 2012
85 74% Almost Famous (2000) - Rated 12 Feb 2012
77 46% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 12 Feb 2012
67 31% Wayne's World 2 (1993) - Rated 12 Feb 2012