Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Johonny
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: UK
Recent Rankings
90 A Clockwork Orange (1971) - Aug 20, 2009
85 The Chaser (2008) - Aug 20, 2009
95 Fight Club (1999) - Aug 20, 2009
95 The Godfather: Part II (1974) - Aug 20, 2009
84 Hotel Rwanda (2004) - Aug 20, 2009
85 Rain Man (1988) - Aug 20, 2009
75 The Straight Story (1999) - Aug 20, 2009
95 Schindler's List (1993) - Aug 20, 2009
85 Saving Private Ryan (1998) - Aug 20, 2009
75 Collateral (2004) - Aug 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Johonny. Why not go rank more films, then come back and check it out again?